Sérum na mihalnice sa prejaví už po 14 dňoch

Pohľad zvykne byť to, čo upúta prípadne očarí tých, na ktorých pozrieme, s ktorými sa rozprávame. Ak je ale nevýrazný, druhej strane tak nemusíme utkvieť v pamäti. Kto by chcel, aby sa naňho zabudlo? Druhým problémom je, že väčšinou tento „nedostatok“ ovplyvňuje vnímanie nás samotných. otvorene okoCítime sa málo sebavedomo, neisto, nepáčime sa sami sebe. Vždy je to, že niekomu bolo udelené viac a druhému zas menej. A to platí aj pri riasach, ktoré môžu byť jemné, krátke, riedke a svetlé alebo husté, dlhé, tmavé, výrazné. Stredná cesta sa v tejto oblasti nachádza len ťažko. Platí, že buď spokojný sme alebo nie. Ak nie ste, trhovo dostupné sérum na mihalnice vám pomôže získať takú dĺžku a hustotu, po akej túžite.

Pre koho je určené?

Sérum na riasy môžu používať všetci, ktorí túžia po krásnom a výraznom pohľade. Teda aj muži, aj ženy. Estetické problémy v dnešnej dobe rozhodne netrápia len ženy, ale chyby si na sebe začínajú všímať už aj muži. Už to nie je ako kedysi, že muž sa o seba nesmel starať, pretože by pôsobil ináč, ako sa žiada. V dnešnej dobe sa muži aj depilujú, tak prečo by nemohli chcieť vyzerať lepšie, lákavejšie a hlavne aby uspokojili svoj pohľad na seba? Nie je šťastnejšieho človeka, ako toho, ktorý je spokojný so sebou a so svojim zovňajškom. Mihalnice resp. ich dĺžka a hustota sú relatívne malým problémom, pretože dnes si môžete dopriať také, po akých túžite a pomôže vám v tom aj sérum.

Ako rýchlo rastú mihalnice s použitím séra?

Môžeme povedať, že relatívne rýchlo, no závisí to od mnohých faktorov. Napríklad od vášho súčasného stavu rias, od stavu vlasových folikulov, od ich hĺbky, od prípravku, od spôsobu používania atď. Pozorovanie rýchlosti rastu ukázalo, že sérum na mihalnice má viditeľné výsledky už po 14 dňoch. Na iných sa cieľ objavil po mesiaci pravidelného a odporúčaného používania. Pričom veľa používateľov sa zhodlo, že na ideálny stav potrebujú aj 3 mesiace. To však nebol problém, nakoľko im jedno balenie vydržalo aj 4-5 mesiacov.

Aplikácia je pomerne jednoduchá

Ak máte aspoň minimálnu prax v líčení, nebude to pre vás nič komplikované. Aby ale sérum na riasy účinkovalo čo najlepšie, je potrebné ho aplikovať na vyčistené, teda odlíčené oči a brvy. Preto sa ho odporúča nanášať večer pred spaním, keď sa odmaľujete alebo počas voľného dňa, keď sa väčšina z nás nelíči. Natretý gél pôsobí až do hĺbky vlasových folikulov rias, čím stimuluje ich rast. Pokiaľ sa ale na danom mieste nachádzajú nečistoty, tie mu zabránia „v akcii“.

Na výber máte dva spôsob aplikácie. Podľa toho, aké sérum na rast mihalníc si zakúpite, si môžete všimnúť buď štetinový (klasicky maskarový) alebo rovný aplikátor. Rozdiel v nich je v tom, že štetinový sa nanáša presne ako riasenka, to znamená od korienkov ku končekom – po celej dĺžke. S rovnakým aplikátorom je to trochu ináč a aplikuje sa ako očná linka. Teda tesne s nám prechádzate popri korienkom viečka od vnútra až po vonkajšiu stranu. Nedá sa povedať, ktorý spôsob je lepší. Závisí to hlavne od vašej preferencie, od toho, čo je vám pohodlnejšie a v neposlednom rade aj od konkrétneho produktu a výrobcu.

Kde sa dá sérum na rast mihalníc kúpiť?

Náš trh už nie je tak obmedzený ako kedysi a nakupovať čokoľvek môžete rôznymi cestami. Niekto uprednostňuje osobný nákup na predajni, v drogérií alebo kozmetickom salóne. Pre iných je lepší a pohodlnejší nákup na internete, kde si môžete rôzne produkty aj porovnať a nájsť tú najlepšiu cenu. No niektorí dôverujú len zdravotníckym inštitúciám. No je dôležité povedať, že nie každá lekáreň ponúka sérum na mihalnice a ak už, výber bude značne obmedzený len na jeden alebo dva druhy.

Niektoré výrobky sa predávajú len na internete a na pulty predajní sa nedostali, a to napriek tomu, že ide skutočne o veľmi účinné produkty. Ak ste možno zmätený/zmätená a neviete, ktorý prípravok si vybrať, máme riešenie. Vhodné a účinné sérum na rast mihalníc vám môžu pomôcť objaviť aj recenzie a fotky pred a po použití konkrétneho prípravku od reálnych používateľov. Tie nájdete taktiež na internete.

Iná podpora rastu mihalníc?umele mihalnice

Sú ale aj iné cesty, ako si okamžite predĺžiť vaše nevýrazné riasy – pomocou nalepovacích trsov. Mnohokrát ide o finančne náročný proces u kozmetičky, ktorý je potrebné opakovať aj niekoľkokrát v mesiaci. Pretože trsy zvyknú opadávať, čo skutočne nepôsobí prirodzene, ba naopak, v druhých to vyvoláva zmiešaný pocit. Samozrejme, nalepovanie trsov rýchlejší rast nespôsobí. Ide o okamžité, ale dočasné riešenie. Existujú ale aj iné domáce metódy a recepty na rast mihalníc, tu je pár tipov.

Pre každého je určite lepšou, finančne a časovo menej náročnou cestou dosiahnuť dlhšie mihalnice a ich rýchlejší rast pomocou prípravku, akým je sérum. Aplikovať si ho môžete sami, v pohodlí domova, balenie vám vydrží aj niekoľko mesiacov a výsledok určite spozorujete. Hlavne pre vás bude určite prijateľnejšie, ak budete pri pohľade na seba do zrkadla vnímať prirodzene krásneho človeka s výrazným pohľadom, ako niekoho, komu opadávajú a kade-tade trčia trsy.

V našom príspevku sme vám povedali, čo pomáha na rast mihalníc – sérum. Ide síce o pomalší, no efektívny spôsob dosiahnutia takej dĺžky a hustoty rias, po akej ste vždy túžili. Doprajte si výrazný prirodzený pohľad, ktorý vám budú mnohí závidieť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť nasledujúce HTML značky a atribúty: